W niedzielę o 18.00 w hali Milenium koszykarze Kotwicy 50 Kołobrzeg w ramach 13 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi podejmować będą rezerwy Trefla Sopot. Nasi koszykarze są bez wątpienia zdecydowanym faworytem tego spotkania. Po 12 kolejkach zajmujemy fotel lidera, natomiast rywal plasuje się dopiero na miejscu 9 mający zaledwie 1 punkt przewagi nad ostatnią drużyną w tabeli. Do tej pory sopocianie wygrali 3 mecze, a 9 przegrali. Kotwica 50 wygrała jedenaście meczów pod rząd. W większości były to deklasacje rywali, ale mecz ostatniej kolejki z Politechniką Gdańską był wyjątkowo emocjonujący gdzie sprawa wyniku otwarta była praktycznie do ostatnich sekund. Ostatecznie Kotwica wygrała 73:69. Mało prawdopodobne aby rezerwy Trefla Sopot postawiły taki opór naszej drużynie, ale trener Paweł Blechacz przestrzega swoich graczy przed lekceważeniem rywala, tym bardziej, że w sporcie lidera chce bić każdy, więc często teoretycznie słabsze zespoły wznoszą się na szczyt swoich możliwości licząc na niespodziankę. Jeżeli nasza drużyna nie zmieni nic w stylu i postawie jakie prezentuje do tej pory to o zwycięstwo powinniśmy być spokojnie. Przede wszystkim mocna obrona na całym boisku i gra zespołowa, bo na tak grającą Kotwicę na razie nikt z rywali pomysłu nie ma. Warto też dodać, że mecz będzie miał pewien podtekst dla trenera Pawła Blechacz, który w poprzedni sezonie pracował właśnie w Treflu Sopot doprowadzając drużynę młodzieżową do Mistrzostwa Polski w kategorii do 20-stu lat. Mecz odbędzie się w niedzielę w hali Milenium o 18.00. (MW)
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook