w Inowrocławiu odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca "Raz dwa trzy dance with me", na którym nie mogło zabraknąć reprezentantek zespołu "Swan Dance".

Duet w składzie Maria Murek i Maja Machut okazał się niepokonanym w swojej kategorii wiekowej 12-13 lat, wygrywając dwa złote medale w kategoriach: improwizacja duet jazz oraz improwizacja duet współczesny. Warto dodać, że kołobrzeżanki tańczyły w konkurencji bardzo trudnej i rzadko rozgrywanej na konkursach - improwizacja w duecie do muzyki losowo wybranej przez organizatora, wymaga bowiem od tancerzy, oprócz doskonałych umiejętności technicznych, idealnego zgrania oraz "wspólnego muzycznego i tanecznego myślenia". W całym turnieju widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 500 prezentacji tanecznych, ocenianych przez sześcioosobową komisję sędziowska, w której składzie znaleźli się specjaliści od modern jazzu, modernu, tańca klasycznego oraz theatrical jazz.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook