Wspaniała angielska przygoda młodych piłkarzy MKP Kotwica Kołobrzeg z rocznika 2013, trenowanych przez Macieja Wachowskiego, dobiegła końca i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

Dzięki współpracy z Akademią Piłkarską Pogoń Szczecin oraz wsparciu kołobrzeskiej Firmy Abades, 5 zawodników U-9: Sebastian Figurski, Mariusz Ochnio, Bruno Remplewicz, Kacper Piotrowski oraz Maksymilian Wachowski mogło wyruszyć w miniony weekend na niezapomnianą piłkarską wyprawę do Londynu. Za nimi duża dawka nowych, zagranicznych doświadczeń i mecze z takimi zespołami, jak: 𝐌𝐀𝐍𝐂𝐇𝐄𝐒𝐓𝐄𝐑 𝐂𝐈𝐓𝐘, 𝐍𝐎𝐑𝐖𝐈𝐂𝐇 𝐂𝐈𝐓𝐘 czy 𝐖𝐄𝐒𝐓 𝐇𝐀𝐌 plus przeciwnicy z Holandii i Szwecji.

Ostatecznie pechowo (rzuty karne z Fleetwood Town FC) nie zakwalifikowali się do ćwierćfinału turnieju, w którym pierwsze miejsce przypadło francuskiemu 🇫🇷 Paris Acasa przed Sporting Lizbona 🇵🇹, Crewe Alexandra i Next Level Soccer 🇺🇸. Jednak taką angielską przygodę zapomiętają do końca życia.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook