Nasi biegacze uczestniczyli w biegu Jacka Kabały, który w ramach WOŚP odbył się w Mrzeżynie. Do pokonania były 24 dwukilometrowe okrążenia, które wiodły uliczkami miejscowości.

24 okrążenia czyli tyle co edycji WOŚP. Każdy z uczestników pokonywał dystans według własnych możliwości i uznania. Pełny dystans czyli 48 kilometrów pokonali tylko ultramaratończycy Jacek Kabała i Zbigniew Malinowski. W biegu obok kołobrzeżan uczestniczyli też biegacze z Płot, Gryfic, Trzebiatowa i samego Mrzeżyna. W sumie było ich ponad 80.  Warto odnotować, że kilka osób przybiegło do Mrzeżyna już z Kołobrzegu, tam pokonało kilka okrążeń po trasie biegu i wróciło z powrotem. Co najbardziej wytrwali przebiegli tym samym ponad 50 km. (fot. Łukasz Sobczyk)

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook