Siatkarze 2-ligowego UKS OPP Powiat Kołobrzeski niespodziewanie przegrali z ostatnią drużyną w tabeli LO MS Świnoujście 1:3. Po tej przegranej UKS OPP spadł z 5 na 6 pozycję w tabeli.

 

LO MS Świnoujście to drużyna, która tworzą uczniowie ze szkoły mistrzostwa sportowego. Drużyna bez względu na wynik sportowy ma zapewniony 2-ligowy byt. Brak presji wyniku w tym przypadku pomógł. To drugie zwycięstwo licealistów w tym sezonie w 2 lidze. W poprzedniem sezonie UKS OPP jako jedyni również przegrali na wyjeździe z LO MS Świnoujście. Po tej porażce szanse na zajęcie 4 miejsca po fazie zasadniczej znacznie zmalały. Tym bardziej, że następne mecze grać już będziemy z silniejszymi rywalami. Najbliższy mecz zagramy u siebie. W sobotę 23 stycznia o 15.30 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 podejmować będziemy AZS UAM Poznań. (MW)

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook