Już w najbliższy weekend, 16-17 lipca br. w Porcie Jachtowym odbędą się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w klasie ILCA 4, ILCA 6 i ILCA 7 (Laser 4,7, Standard i Radial), które pierwotnie miały odbyć się w ostatni weekend maja, ale z racji złych warunków atmosferycznych zostały wówczas odwołane.

W programie zaplanowano również Regaty Optymistyczny Kołobrzeg (regaty optymist gr. C). W ramach pozyskanych środków z programu Społecznik zostanie wystawione stanowisko z tradycyjnymi potrawami kuchni ukraińskiej jako degustacja przebywających do Mariny Solnej gości i kuracjuszy.

Zawodników biorących udział w mistrzostwach będzie można podziwiać wzdłuż plaży wschodniej. Organizatorem wydarzenia jest Kołobrzeska Grupa Regatowa.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn