W piątek Hala Milenium ponownie wypełniła się kibicami. Tym razem miłośnikami sztuk walki. Wszystko za sprawą gali Armia Fight Night, w której świetnie zaprezentowali się kołobrzeżanie.

Podczas tej odsłony gali, zawalczyło 20 zawodników, w tym trzech kołobrzeżan. Jako pierwszy z nich, zaprezentował swoje umiejętności 20 – letni Michał Żmudź, który pokonał swojego rywala w zaledwie 22 sekundy. 

Dobrą walkę w oktagonie stoczył także Kamil Stachura. Zmierzył się on z mocnym rywalem -  Michałem Trzcińskim. W tym pojedynku, sędziowie orzekli remis.

Najbardziej oczekiwaną walką było starcie Damiana Mieczkowskiego z Kamilem Mękalem. Pomimo odnowionej kontuzji, nasz zawodnik nie zawiódł swojej publiczności i wygrał przez knock out w drugiej rundzie.

Walką wieczoru była natomiast walka kobiet, w której Klaudia Syguła podjęła brazylijkę Brenę Cardoso. Tutaj zwycięstwo przypadło Klaudii. Walką pań zakończyła się 14. gala Armia Fight Night, która po raz pierwszy odbyła się w Kołobrzegu.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook