W 9 kolejce eWinner 2.Ligi meczem telewizyjnym będzie sobotnie starcie w Kołobrzegu. Stąd nietypowa godzina rozpoczęcia spotkania czyli 11:30. Lider zmagań Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z GKS Jastrzębie.

Rywal ekipy kołobrzeskiej to aktualnie siódma drużyna w tabeli. Spadkowicz z I ligi zdobył do tej pory 12 punktów. Gra solidnie jak przystało na śląskie drużyny i potrafi odwrócić losy spotkania. Do tej pory ekipa z Jastrzębia traciła bramki głównie w początkowych minutach spotkań. GKS poza meczem z Radunią Stężyca (2:4) gra skutecznie w obronie, a w ofensywie zdobył 9 goli. Czołowym strzelcem tej ekipy jest Daniel Stanclik. Ma na swoim koncie 4 trafienia i to niemal połowa wszystkich strzelonych goli dla GKS.

Czy to wszystko wystarczy na rozpędzoną Kotwicę? Kołobrzeżanie wygrali siedem z ośmiu meczów w tym sezonie i pozostają niepokonani. Gospodarze najbliższego spotkania mają mocne atuty zarówno w obronie jak i w ataku bez względu na to jaki skład wystawi trener Marcin Płuska. Szeroki skład jest silną stroną Kotwicy. Przy wsparciu swoich kibiców – Kołobrzeg liczy na przedłużenie serii.

Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 11:30. Transmisja live – TVP Sport