Łucznicy Mewy Kołobrzeg mają za sobą pierwszy w tym roku start. Podobnie jak w poprzednich latach wzięli udział w Memoriale Karola Hibnera w Teresinie. Jak się okazało był to start bardzo udany. W kategorii juniorki młodsze, startowały dwie zawodniczki Mewy Kołobrzeg. Sandra Wacławek po kwalifikacjach uzyskała bardzo wysoki wynik 539 pkt, który jest jej nowym rekordem życiowym, a który dał jej drugie miejsce. W rundzie pucharowej po pojedynkach indywidualnych Sandra zdobyła srebrny medal.  Druga zawodniczka Mewy Kołobrzeg, Ewelina Syldatk strzelając na odległościach 2 x 18 metrów również ustanowiła swój nowy rekord życiowy wynoszący 524 pkt. Nasza łuczniczka po kwalifikacjach zajmowała czwarte miejsce, a po pojedynkach indywidualnych uplasowała się na piątej pozycji.
W kategorii junior młodszy  kołobrzeżanin Jan Salicki, po kwalifikacjach zajął drugą lokatę  uzyskując wynik 544 pkt, jest jego kolejnym rekordem życiowym. Ostatecznie w rundzie pucharowej po indywidualnych pojedynkach Jan Salicki wywalczył srebrny medal. Drugi zawodnik Mewy Krzysztof Grymbski po pojedynkach indywidualnych zajął 7 miejsce. (opr. MW)
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn