W sobotę na wyjeździe swój mecz zagrają siatkarze UKS OPP Powiat Kołobrzeski. W ramach 16 kolejki 2-ligowych rozgrywek podejmowani będą przez silną drużynę LUKS Wilki Wilczyn. Nasza drużyna znajduje się obecnie w kryzysie. Ma za sobą dwa przegrane pod rząd ważne mecze: najpierw na wyjeździe z LO MS Świnoujście 1:3, a w ostatniej kolejce na własnym boisku z AZS UAM Poznań 0:3. Porażki w tych meczach definitywnie zamknęły przed kołobrzeżanami drogę do zajęcia miejsca w pierwszej czwórce na koniec fazy zasadniczej. Nasz najbliższy rywal LUKS Wilki Wilczyn to drużyna topowa, z aspiracjami do awansu do I ligi. Obecnie zajmuje pozycję wicelidera z czterema punktami start do prowadzącej w tabeli KS Chełmży, dlatego aby móc zdystansować rywali drużyna z Wilczyna nie może pozwolić sobie na stratę choćby jednego punktu. Nie oznacza to jednak, że nasza drużyna skazana jest na porażkę, ale na pewno oznacza to nie nie lada przeprawę. Obecnie nasz zespół znajduje się na 6 miejscu w tabeli 2 ligi i miejmy nadzieję, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. (MW)
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn