Arkadiusz Lewiński został piłkarzem Kotwicy Kołobrzeg. Występujący na pozycji defensywnego pomocnika zawodnik  jesienią reprezentował barwy Okocimskiego KS Brzesko.

25-letni piłkarz jest pierwszym wzmocnieniem naszego zespołu w 2016 roku. Kotwica sprawdzała już Lewińskiego tej zimy, jednak ten po zakończeniu testów udał się jeszcze na treningi ŁKS-u Łódź. Lewiński jesienią zanotował 16 występów w Okocimskim Brzesku i strzelił jednego gola. Obecnie na testach przebywają jeszcze Fabian Piasecki, Karol Zieliński, Maciej Horna. Sprawdzana jest też przedatność do zespołu Bartosz Marchewka wziął udział w treningu pierwszej drużyny Kotwicy i znalazł się w kadrze na jsobotni sparing z Arką Gdynia. 18-letni bramkarz grał jesienią w juniorach AP Kotwica, a wcześniej był m.in. w pierwszej drużynie Floty Świnoujście. (opr. MW)

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn