W minioną sobotę na Hali Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu odbył się I Memoriał Krzysztofa Olejnika w Piłce Siatkowej Kobiet organizowany przez OPP Kołobrzeg, UKS OPP Powiat Kołobrzeski oraz Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gościno. 

Memoriał odbył się pod patronatem Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego oraz przy ogromnej współpracy z Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gościno które ufundowało puchary, medale oraz nagrody rzeczowe i było odpowiedzialne za wyżywienie zawodniczek podczas zawodów. W Memoriale wzięły udział zespoły z Polic, Piły oraz gospodarz UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Po całodniowej rywalizacji stojącej na bardzo wysokim poziomie pierwsze miejsce zajął zespół SMS Police, drugie SPS BOX PRO Volley Piła Powiat Pilski,a trzecie zespół gospodyń z Kołobrzegu. Był to bardzo cenny sprawdzian umiejętności wszystkich zespołów podczas trwających już rozgrywek trzecioligowych w sezonie 2022/23. Podczas trwania Memoriału kibice mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Nadleśnictwo Gościno, a na zakończenie zawodów osobiście nagrody wręczali Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski, Nadleśniczy Nadleśnictwo Gościno Robert Fijałkowski oraz Radny Miasta Kołobrzeg Kamil Barwinek.

 MVP Memoriału - Emila Zug - SMS Police

Najlepsze zawodniczki Memoriału:

Weronika Bodys - SMS Police

Nikola Michalak - SPS BOX PRO Volley Piła Powiat Pilski

Karolina Szczerba - UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Klaudia Tatol - UKS OPP Powiat Kołobrzeski

 

A już 26 listopada o 16.30 w Hali OPP odbędzie się mecz na szczycie III Ligi Kobiet 

UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI - SMS POLICE

memor 4

 memor 1

memor 2

memor 3

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook