W sobotę 3 grudnia na kołobrzeskiej hali Milenium zmierzą się druga z siódmą drużyną Suzuki 1 Ligi mężczyzn. Derbowy pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:00.

Sensation Kotwica będzie chciała potrzymać serię zwycięstw (Decka Pelplin, Miasto Szkła Krosno, Śląsk II Wrocław), a koszalinianie są pobudowani ostatnim zwycięstwem z Górnikiem Wałbrzych.

Bilety dostępne online: https://bkb.pl/85837-56d07 oraz w biurze klubu do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00. W przedsprzedaży ceny biletów wynoszą 10 i 20 zł. W dniu meczu 15 i 25 zł.

Oprócz derbów z Żakiem, w grudniu Kotwica rozegra jeszcze dwa mecze: Dziki Warszawa (10 grudnia) Polonia Bytom (17 grudnia). W biurze klubu może nabyć bilet na te trzy mecze z cenie 25 zł ulgowy i 50 zł normalny.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn