Przez najbliższe półtora roku piłkarze Kotwicy Kołobrzeg będą występować w strojach firmy Adidas. To efekt umowy podpisanej z firmą NO10, która została sponsorem technicznym Biało – Niebieskich.

W ramach umowy NO10 zaopatrywać będzie w odzież pierwszy zespół Kotwy. Chodzi nie tylko o nowe stroje meczowe, ale także ubrania treningowe i wyjściowe. Dedykowane zestawy meczowe na rundę wiosenną sezonu 2022/23 zostaną zaprezentowane już niebawem. Koszulki meczowe dla kibiców dostępne będą w sprzedaży pod koniec stycznia, natomiast w siedzibie klubu nabywać już można wyjściowe koszulki polo.

Na zdjęciu, podczas podpisania umowy: Adam Dzik – Prezes Kotwicy Kołobrzeg oraz Piotr Jaroszek – przedstawiciel firmy NO10, także były piłkarz Kotwicy.

Komentarze  
+3 # mieszkaniec 2023-01-03 11:40
To znaczy, jak dobrze rozumię Adidas zrobił dobry interes z Dzikim dla swojej firmy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Kg 2023-01-03 16:09
Co to za ważna informacja dla mieszkańców, ze zawodnicy i sztab będą mieli odzież sportową pewnie w zamian za reklamę firmy na meczach.
Prezes niech załatwia sponsora tytularnego, który wejdzie do klubu z dużą kasa. Takie małe umowy moga być potem przeszkodą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Bajerologia 2023-01-08 21:57
Dzik włożył nową koszulkę Adidasa i cieszy się jakby dostał milion dolarów .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn