Już 1 stycznia 2023 roku uruchomiono zgłoszenia do 37. Biegu Zaślubin w Kołobrzegu. Start zaplanowano na 19 marca 2023 r. (niedziela).

Przed nami wielkie wyzwanie. Mamy wielki zaszczyt nieść informację, iż 37. Bieg Zaślubin odbędzie się pod banderą Stowarzyszenia "SFX". Ryszard Kaliciński - dotychczasowy dyrektor biegu, który wkładał weń serce od 1987 roku - przekazał nam wszelkie prawa do organizacji jednego z najważniejszych biegów w naszym regionie. Biegu, który stał się częścią historii Kołobrzegu. Rysiu i ekipa Stowarzyszenia "Bieg Zaślubin" będą nas wspierali na każdym organizacyjnym kroku... byśmy zrealizowali bieg na bazie wieloletnich doświadczeń i w stylu, który pokochaliście. Wiemy o tym, gdyż licznie zbieraliście się na starcie, a w rekordowych imprezach wzięło udział ponad 1000 uczestników. Zrobimy wszystko, by historia Biegu Zaślubin była z sukcesem kontynuowana - napisali organizatorzy.

Zapisy i informacje

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn