Klub Morote podsumował swoją działalność w roku 2022. Był to czas pełen sukcesów. Możemy o tym przeczytać w oficjalnej relacji klubu:

Mijające 12 miesięcy było najbardziej udane w historii klubu. Nasi zawodnicy wzięli udział w 23 turniejach w kraju i za granicą z których przywieźli 124 medale! Naszym łupem padło 49 złotych, 29 srebrnych i 48 brązowych krążków! Wygraliśmy Youth League w Meksyku, mamy złote, srebrne i brązowe medale z Budapesztu, Bratysławy i Berlina.

Startowaliśmy także na Cyprze w Chorwacji oraz we Włoszech. Nasz zawodnik wziął udział w Mistrzostwach Świata w Turcji. Zwyciężyliśmy w Mistrzostwach Polski, oraz zdobyliśmy dwa złote i dwa srebrne medale w Pucharze Polski, oraz złoto w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Mamy worek medali z prestiżowych międzynarodowych, rankingowych zawodów, które odbyły się w naszym kraju.

Ponadto braliśmy udział w seminariach szkoleniowych z najlepszymi trenerami świata, oraz jeździliśmy na sparing campy i obozy treningowe do najlepszych polskich klubów. W naszym klubie zorganizowaliśmy letnie półkolonie i warsztaty, a także dwa turnieje klubowe. Zaprosiliśmy dziadków i babcie z gminy, by w klubie uczcić ich święto. W ramach działalności ekologicznej, która jest nam bardzo bliska, zorganizowaliśmy bieg połączony ze zbieraniem śmieci w Gminie Kołobrzeg.

Wystąpiliśmy na dwóch pokazach w Dźwirzynie i Kołobrzegu, zachęcając wszystkich do aktywności fizycznej. Oprócz tego udało nam się ukończyć budowę boiska do piłki nożnej i siatkówki w naszym klubie w Głowaczewie.

Żegnamy mijający rok i z nadzieją witamy nowy, który zapowiada się również ekscytująco, gdyż planujemy budowę nowej sali treningowej! Ponadto liczymy na ciągły progres naszych zawodników, a co za tym idzie, na jeszcze więcej medali w prestiżowych imprezach!

Serdecznie dziękujemy naszym fanom i sympatykom, bądźcie nadal z nami i nam kibicujcie. Jest to dla nas wielka radość i motywacja do pracy! Dziękujemy również rodzicom, wasze zaangażowanie jest bezcenne! Dziękujemy także wszystkim naszym partnerom. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn