W 9 kolejce drugiej ligi Kotwica zmierzy się na własnym stadionie z GKS Jastrzębie. Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip. Kotwica i GKS maja po 8 punktów i plasują się na skraju strefy spadkowej. Nasza ekipa zanotowała 4 mecze bez zwycięstwa w tym czasie zdobywając zaledwie 2 punkty.

Rywal przegrał dwa ostatnie mecze i również będzie liczył na przełamanie. Ekipa z Jastrzębie to przede wszystkim zespół własnego boiska. Na obcych boiskach GKS spisuje się znacznie gorzej. W dwóch dotychczasowych meczach wyjazdowych doznał porażek.

Kotwica z czterech meczów na własnym obiekcie wygrała tylko raz i to też nie jest dobry wynik. Nieoczekiwanie obie drużyny są nisko w klasyfikacji i bezpośredni mecz może dać zwycięzcy pozytywny impuls do marszu w górę tabeli. O ile na wyjazdach ekipa z Jastrzębia zdobyła zaledwie dwie bramki to nie można rywala zlekceważyć.

W GKS czołówkę strzelców tworzą pomocnicy. Po trzy gole do tej pory strzelili Szymon Kiebzak i Szymon Gołuch. Kołobrzeżanie ze względu na przełożone spotkanie z 8 kolejki z Zagłębiem II Lubin mają dwa tygodnie na przygotowanie do meczu z GKS. To dodaje komfortu pracy trenerowi, ale jednocześnie wybija z rytmu meczowego.

Atuty wydaje się, że są po stronie Kotwicy, a jaki będzie efekt końcowy dowiemy się w sobotę. Początek meczu o godzinie 17:30.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn