"Trzeci mecz i drugie zwycięstwo na II-ligowych parkietach".

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie we własnej hali kołobrzeżanki udały się w daleką podróż na mecz do rezerw ekstraklasowego zespołu ENERGA MKS II Kalisz. Podopieczne Krzysztofa Osliśloka nie były faworytem tego spotkania ale po bardzo dobrej grze pokonały zespół z Kalisza w stosunku 3-1. Bardzo istotny okazał się pierwszy set w którym gospodynie prowadziły od początku do końca i mając trzy piłki setowe nie zdołały zakończyć tej partii na swoją korzyść ulegając w Nim 25-27 Naszemu zespołowi. Drugi set to dobra gra kaliszanek i ich zwycięstwo, natomiast trzeci i czwarty set to wyrównana walka do pewnego momentu, a następnie przejęcie kontroli przez zespół z Kołobrzegu i zwycięstwo w dwóch ostatnich setach do 20 i 21 punktów. Tak więc Nasz kołobrzeski beniaminek po trzech kolejkach zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli i planuje sprawić jeszcze niejedną niespodziankę. 

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę na godzinę 17.00 z UKS ZSMS Poznań. Prosimy o wsparcie.

ENERGA MKS II Kalisz - WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski 1-3 ( 25-27, 25-19, 20-25, 21-25 )

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn