Najmłodsi zawodnicy MKP Kołobrzeg uczestniczyli w Lidze Małych Miast w Myśliborzu. Ośmioosobowa ekipa przywiozła z tych zawodów 5 medali.

Zawodnicy roczników 2013-2016 ścigali się na dystansach 25 i 50 m. oraz wzięli udział w sztafecie 6x50m. Dwa złota przywiozła młoda zdolna pływaczka Michalina Gromska za wyścigi 25m stylem dowolnym i 25 m stylem klasycznym. Igor Krępa wywalczył złoto na dystansie 25m stylem grzbietowym. Lena Kludzińska była najlepsza na dystansie 50m stylem klasycznym, a Walentyna Królikiewicz wywalczyła srebro na dystansie 50 m stylem grzbietowym.

W klasyfikacji drużynowej MKP Kołobrzeg został sklasyfikowany na czwartym miejscu. 3 grudnia Miejski Klub Pływacki Kołobrzeg, Szkółka Pływacka "Depka" oraz MOSiR Kołobrzeg są organizatorami Kołobrzeskich Pływackich Mikołajek na pływalni Milenium. Serdecznie zapraszamy sympatyków pływania do kibicowania najmłodszym pływakom.