W 26 kolejce II ligi Kotwica zmierzy się na wyjeździe z GKS Jastrzębie. Obie ekipy miały przerwę w rozgrywkach. Kołobrzeżanie mieli przełożony mecz z Zagłębiem II Lubin, a GKS z Lechem II Poznań.

Dlatego żadna ze stron nie będzie miała handicapu w postaci dłuższego odpoczynku czy dłuższych przygotowań do meczu. Do tej pory obie ekipy spisują się w rozgrywkach wiosennych podobnie. Kołobrzeżanie mają na swoim koncie jedno zwycięstwo, dwa remisy i jedną porażkę, a rywal rozegrał jeden mecz więcej i ma o jeden remis więcej. Zdecydowanie różnią się cele tych ekip. Kotwica walczy o powrót na fotel lidera i awans do pierwszej ligi.

Ekipa z Jastrzębia plasuje się w strefie spadkowej i walczy by się z niej wyrwać. Tabela jest na tyle płaska, że po kilku dobrych występach GKS może się znaleźć w strefie barażowej. Do tego jest potrzebna dobra postawa przeciwko Kotwicy. Na szczycie tabeli jest podobnie.

Kotwica traci zaledwie dwa punkty do pozycji lidera KKS Kalisz i rozegrała o jeden mecz mniej. Stawka najbliższego spotkania jest spora. GKS to zdecydowanie zespół własnego boiska. Na swoim obiekcie zanotował 5 zwycięstw i 4 remisy.

Dla porównania ekipa z Jastrzębia wygrała tylko raz na obcym boisku. Kotwica ma dobry bilans w meczach wyjazdowych 5 zwycięstw i tyle samo remisów. Zatem boisko nie będzie tu atutem. Gospodarze maja niemal wszystkich zawodników do dyspozycji w tym najskuteczniejszego gracza Michał Bednarski ( 7 goli). Zapowiada się spotkanie pełne walki.

Pierwszy mecz tych ekip w Kołobrzegu Kotwica pewnie wygrała 2:0. By poprawić nastroje po serii trzech meczów bez zwycięstwa komplet punktów w rewanżu byłby cennym sukcesem.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek. Początek o godzinie 19:00.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn