Przed meczem wyjazdowym z Wisłą Puławy w Kotwicy był gorący tydzień. Zarząd klubu postanowił zwolnić dotychczasowego szkoleniowca Macieja Bartoszka. Nowym szkoleniowcem został Ryszard Tarasiewicz.

Legenda polskiego futbolu ma niewiele czasu na przygotowania zespołu do najbliższego meczu. Zaledwie dwa treningi. Zadaniem szkoleniowca jest wyciągnięcie Kotwicy z kryzysu i to już od najbliższego spotkania by nadal liczyć się w walce o dwa czołowe miejsca dające bezpośredni awans do I ligi. Nie będzie to łatwe zadanie.

Wisła choć plasuje się tuz nad strefą spadkową to wiosną zdobyła więcej punktów od Kotwicy. Ekipa z Puław w tym roku zanotowała dwa zwycięstwa (dwie ostatnie kolejki), 5 remisów i zaledwie jedną porażkę. Wiślacy w tym sezonie głównie remisują swoje starcia. Aż 12 spotkań (najwięcej w II lidze) zakończyło się podziałem punktów.

Wisła do tej pory nieźle spisywała się w ataku, szczególnie jesienią, ale fatalnie w obronie, również jesienią. Widać, że Wisła pod wodzą nowego trenera Mikołaja Raczyńskiego poprawiła grę w defensywie. Szkoleniowiec Wisły objął stanowisko w styczniu i choć drużyna gra lepiej to póki co nie zmieniła swojej sytuacji i nadal plasuje się tuz nad strefą spadkową.

Przy tak płaskiej tabeli po jednym zwycięstwie można awansować o kilka pozycji. Dla obu drużyn spotkanie ma wielkie znaczenie i remis nie zadowoli żadnej ze stron.

Zapowiada się emocjonują widowisko i kołobrzeskie środowisko piłkarskie liczy na udany debiut Ryszarda Tarasiewicza.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę w Puławach. Początek meczu o godzinie 12:00.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn