Najważniejszym wydarzeniem 32 kolejki w pierwszej lidze, będzie mecz dwóch czołowych ekip. KKS Kalisz podejmie Kotwicę. Będzie to starcie trzeciej z drugą ekipą w tabeli.

Jeszcze kilka tygodni temu to właśnie te ekipy plasowały się na czele drugiej ligi. KKS świetnie rozpoczął zmagania wiosenne. W lutym i przez cały marzec ekipa kaliska w 7 spotkaniach zanotowała 3 zwycięstwa i 4 remisy. Wygrała miedzy innymi z aktualnym liderem Pogonią Siedlce 5:1. Dlatego kaliszanie wskoczyli na pierwsze miejsce. Później było już zdecydowanie gorzej. W kwietniu i na początku maja KKS przegrał 3 mecze i dwa zremisował. Efektem jest 3 miejsce i pozycja w strefie barażowej.

Po tych niepowodzeniach klub postanowił zwolnić trenera Pawła Ozgę. Jego miejsce zajął Marcin Woźniak. Nowy szkoleniowiec prowadził zespół w jednym meczu. Zremisowanym na wyjeździe 1:1 z Lechem II Poznań.

Czy „nowa miotła” zadziałała trudno powiedzieć. Ważne, że w Kołobrzegu zespół wydaje się być już na odpowiednich torach do I ligi. Kluczem będzie mecz w Kaliszu. Zwycięzca zrobi wielki krok w kierunku bezpośredniego awansu.

Mecz przyjaźni i jednocześnie starcie o wielką stawkę. W takim spotkaniu emocji nie powinno zabraknąć.

Spotkanie odbędzie się w sobotę na stadionie miejskim w Kaliszu. Początek o godzinie 16:15.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn