Już tylko godziny dzielą biegaczy od kołobrzeskiego maratonu. 1-go maja Kołobrzeg Maraton wystartuje już czwarty raz. Będzie też półmaraton oraz Kids Maraton dla dzieci na dystansie 400 metrów.

Na pewno dodatkową atrakcją, szczególnie dla maratończyków spoza naszego miasta, będzie trasa, która wiedzie wzdłuż linii brzegowej Morza Bałtyckiego. Start do biegu zlokalizowany jest w parku nadmorskim przy Hotelu Pro-Vita. Zawodnicy biegną do miejscowości Gąski, gdzie następuje nawrót z powrotem do Kołobrzegu. W tym roku po raz pierwszy odbędzie także półmaraton. Organizatorzy pomyśleli też o najmłodszych. Dla nich przygotowano Kids Maraton na dystansie 400 metrów. Przy okazji organizatorzy zawracają się też z apelem do użytkowników ścieżki nadmorskiej (spacerowiczów i rowerzystów) będącą trasą biegu o całkowite udostępnienie jej maratończykom w dniu zawodów w godzinach od 10.00 do 16.00.(MW) 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook