Dobra wiadomość dla sympatyków piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg. Do treningów wrócił Dominik Boettcher. Pomocnik będzie reprezentował naszą drużynę również w nowym sezonie. Zawodnik dał się poznać jako szybki i dynamiczny pomocnik. Do Kotwicy przyszedł przed rundą wiosenną i był to wówczas najlepszy nabytek. Po udanym sezonie testowany był przez kluby ekstraligowe - Górnika Zabrze i Koronę Kielce. Ostatecznie będzie reprezentował nasz klub.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn