5 kolejka spotkań o mistrzostwo drugiej ligi nie była szczęśliwa dla piłkarzy Kotwicy Kołobrzeg. Po dwóch zwycięstwach przyszła porażka na własnym terenie z zespołem ROW-u Rybnik 0:1. Strzelcem jedynej bramki w tym meczu okazał się Witold Cichy, były gracz Kotwicy. Można powiedzieć, że zwycięstwo ROW-u jest jak najbardziej zasłużone. Rywale dominowali praktycznie przez całe spotkanie, choć także biało-niebiescy mieli swoje szanse. Krótko mówiąc drużyna z Rybnika nie pozwoliła gospodarzom na wiele. Trzeba przyznać, że oczekiwania kibiców po zwycięstwie najpierw nad Gryfem Wejherowo 1:0, a potem nad Legionovią Legionowo 2:0 były spore dlatego tym większe rozczarowanie, bo niestety było to najsłabszy występ naszej drużyny w tym sezonie. Po 5 kolejkach Kotwica spadła z 5 na 8 miejsce w tabeli. Czas na rehabilitacje nasi piłkarze będą mieli już w najbliższą sobotę. Do Kołobrzegu zawita zespół Siarki Tarnobrzeg, który z pewnością jest w zasięgu naszej drużyny. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn