×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W dniach 21 – 23 października w Szkole Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu odbył się XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT w kat. CZWÓRKI. Organizatorami byli Szkoła Podstawowa Nr 6 i Ognisko Pracy Pozaszkolnej. W turnieju udział wzięło 16 zaproszonych zespołów z Polski. Były to zespoły z 9 miejscowość, m.in. BRĄZOWY MEDALISTA Z MISTRZOSTW POLSKI – Energa Gedania Gdańsk. Ponadto, były zespoły, które wysoko uplasowały się na Mistrzostwach Polski: SKFiS KaEmKa STAROGARD GDAŃSKI (VI miejsce), MKS "DWÓJKA" ZAWIERCIE (11 miejsce).
W czasie trzydniowych zmagań rozegrano w sumie 92 mecze (w eliminacjach 56 spotkań i w grupie finałowej 36 meczy). Nad wszystkimi meczami sprawował nadzór sędzia główny – Paweł Januszewski, a spotkania sędziowały zawodniczki UKS OPP Powiat Kołobrzeski uczęszczające do I i II klasy sportowej w Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu.
Uczestnicy oprócz zawodów mieli do dyspozycji basen. Ponadto mieli możliwość obejrzenia meczu II Ligi Mężczyzn UKS OPP Powiat Kołobrzeski, który podejmował walkę z Olimpią Sulęcin.
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
 
I SKFiS KaEmKa STAROGARD GDAŃSKI
 
II Energa Gedania Gdańsk 1
 
III MKS DWÓJKA ZAWIERCIE
 
IV UKS BARNIM GOLENIÓW 1
 
V SP 6 / UKS OPP Kołobrzeg 1
 
VI MUKS TRZYNASTKA RADOM 2
 
VII UKS BARNIM GOLENIÓW 2
 
VIII UKS DWÓJKA MILICZ
 
IX MUKS TRZYNASTKA RADOM 1
 
X SP 18 Koszalin
 
XI MUKS Joker Świecie 1
 
XII MUKS Joker Świecie 2
 
XIII Energa Gedania Gdańsk 2
 
XIV SP 6 / UKS OPP Kołobrzeg 3
 
XV SP 6 / UKS OPP Kołobrzeg 2
 
XVI MUKS Joker Świecie 3
 
Najlepszą zawodniczką turnieju MVP - została Oliwia Milkowska (SKFiS KaEmKa Starogard Gdański), która otrzymała specjalną nagrodę: koszulkę Reprezentacji Polski Anny Grejman z jej autografem. Także najlepsza zawodniczka zespołów Kołobrzeskich – Michalina Leszkiewicz została doceniona, a nagroda w postaci koszulki klubowej (Polski Cukier Muszyna) z autografem Anny Grejman, wywołała wiele emocji na jej twarzy.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://www.informacje.kolobrzeg.pl/images/2016/siatkowka

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook