Piłkarze 2-ligowej Kotwicy w ramach 18 kolejki rozgrywek bezbramkowo zremisowali z Wartą Poznań.  Sympatycy piłki nożnej, którzy przybyli na stadion nie kryli rozczarowania słabą grą, a także postawą zawodników naszego klubu. Gra była bardzo chaotyczna, drużyna nie miała w ogóle pomysłu na grę stąd zawody były po prostu nudne. Przykrym zjawiskiem było snucie się piłkarzy po boisku i brak woli walki. Niedokładność podań była na poziomie ligi okręgowej. Po raz pierwszy drużynę poprowadził nowy trener Ryszard Wieczorek (formalnie tylko Daniel Kokosiński). Zwykle w takich sytuacjach gdy pojawia się nowy szkoleniowiec gracze mobilizują się by pokazać się na boisku z jak najlepszej strony. Tym czasem obserwowaliśmy zawodników, którzy sprawiali wrażenie, że grają za karę i jako drużyna pozbawieni są sportowej ambicji. Pierwszy mecz po odejściu trenera Piotra Tworka pokazuje ponad wszelką wątpliwość, że odszedł jedyny człowiek, który był na właściwym miejscu. A Ci,  którzy winni są całej sytuacji mają się w naszym klubie całkiem dobrze. Mecz Kotwicy Kołobrzeg z Wartą Poznań był pierwszym w rundzie rewanżowej rozegrany awansem. W najbliższą sobotę biało-niebiescy zagrają z GKS-em Bełchatów i będzie to ostatni mecz, po którym piłkarze pójdą na urlopy. Rozgrywki wznowione będą z początkiem marca. MW (fot. Karol Skiba).
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn