Siatkarze UKS OPP Powiat Kołobrzeski w ramach 13 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi przegrali z Olimpią Sulęcin 3:0 (25:11, 25:18, 25:16). Olimpia do meczu przystępowała w roli zdecydowanego faworyta i potwierdziły to wydarzenia na boisku. Gospodarze od początku spotkania dominowali na boisku praktycznie w każdym elemencie gry. Nasi siatkarze w pierwszym secie praktycznie nie istnieli i przegrali go do 11-tu. Próbowali przeciwstawić się rywalowi tylko w 2 secie, którego i tak przegrali do 18-tu, ale to wszystko na co było ich stać bo do trzeciej odsłony przystąpili już bez wiary w końcowy sukces. Po 13 kolejkach UKS OPP zajmuje przedostatnie spadkowe miejsce w ligowej tabeli. Najważniejsze dla losów drużyny będą dwa najbliższe spotkania, które rozgrywane będą w Kołobrzegu. 14 stycznia zagramy z LO MS Świnoujście, a tydzień później z NTS Trójka Nakło.