×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzeskie Stowarzyszenie Płetwonurków z Niepełnosprawnością Aquarium oraz MOSiR zapraszają wszystkich chętnych do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod wodą.
 
Już w tę niedzielę w Aquaparku Milenium w godzinach od 12.00 do 14.00 można będzie przeżyć ciekawą przygodę z nurkowaniem. Zapraszamy również osoby z niepełnosprawnościami, które również mogą rozpocząć przygodę z nurkowaniem pod okiem doświadczonych instruktorów. Nurkowanie Intro - Try Scuba Diving, to szansa odkrycia nieznanych światów, poznania nowych przyjaciół, i cieszenia się niezwykłą pasją. Niczego nie można z tym porównać. Nurkowanie jest dużo łatwiejsze niż myślisz. 
Co trzeba zrobić? Wziąć strój kąpielowy, przyjść na basen, wrzucić „walutę” do puszki a resztę poprowadzą doświadczeni instruktorzy. Nie zapominamy o datku na WOŚP !!!
Przebieg nurkowania:
 Każdy uczestnik nurkowania intro zostanie zapoznany ze sprzętem i podstawowymi znakami nurkowymi
 Przed wejściem do wody omawiamy krótko cały przebieg nurkowania: jak będziemy płynąć i co będziemy robić
 Ubieramy się w sprzęt do nurkowania i wchodzimy do wody
 Każdy z uczestników Intro wykona krótkie około 10 minutowe nurkowanie z instruktorem i Dive Buddy (asystentem)
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn