Siatkarze Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej mają za sobą 7 kolejkę. Tegoroczna liga jest jest bardzo wyrównana, a większość spotkań kończyła się po pięciosetowej walce. Podobnie było w meczu pomiędzy ZS Sienkiewicz OPP Kołobrzeg, a Nową Regą Trzebiatów. Po dwóch setach gospodarze już dopisywali sobie kolejne 3 punkty do rywalizacji ligowej tym bardziej, że do połowy seta utrzymywali dwupunktowe prowadzenie. Od tego momentu jednak bardzo dobra dyspozycja zawodników z Trzebiatowa w polu zagrywki i znakomita gra środkiem w ataku odwróciła losy spotkania. Siatkarze Regi wygrali pewnie 3 i 4 partię, a w tiebreaku nie dali szans kołobrzeżanom oddając im jedynie 4 punkty. W drugim spotkaniu Orły Gryfice podejmowały u siebie wicelidera - Fanzę Kołobrzeg. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się na korzyść kołobrzeżan. Tym razem jednak siatkarze z Gryfic zaskoczyli wspaniałą dyspozycją i pewnie zwyciężyli 3:1. Mecz 7 kolejki pomiędzy Pawlakami Gościno i Grotem Dygowo zostało przełożone. Obecnie w ligowej tabeli na prowadzeniu jest zespół Pawlaków Gościno, który jest najbliżej zapewnienia sobie udziału w turnieju finałowym.