Piłkarska Kotwica Kołobrzeg ma za sobą kolejny mecz sparingowy. Tym razem na euroboisku w Ustroniu Morskim biało-niebiescy pokonali I-ligową Drutex Bytovię Bytów 2:0. Bramki dla naszego zespołu strzelili Piotr Giel w 21 minucie z rzutu karnego, po faulu na Bartoszu Bielu oraz Oskar Paprzycki w 41 minucie po efektownym uderzeniu z około 30 metrów. Obie ekipy stworzyły ciekawe stojące na dobrym poziomie widowisko. W pierwszej połowie spotkania strona przeważającą była Kotwica, która udokumentowała to dwoma golami. W drugich 45 minutach więcej z gry mieli gracze z Bytowa, ale na nasze szczęście nie udało im się pokonać dobrze grającej defensywy kołobrzeżan.