Niedziela będzie dla miłośników wędkarstwa spinningowego świętem. Na Parsęcie odbędą się zawody pod nazwą 29 Ogólnopolski Memoriał Wiktora Wierzbickiego. Obok odbywających się pod koniec września zawodów Salmo Parsęty, Memoriał Wierzbickiego jest jedną z najbardziej znanych imprez w połowach na wędkę łososi i troci wędrownych. 
 
Warto podkreślić, że poza sportową rywalizacją Memoriał jest znakomitą okazją do towarzyskiego spotkania wędkarzy specjalizujących się w połowie ryb łososiowatych i do wymiany doświadczeń znad wody. Natomiast dla głównego organizatora kołobrzeskiego koła Polskiego Związku Wędkarskiego jest to też dodatkowa możliwość popularyzowania uroków Parsęty - jednej z najpiękniejszych dziko płynących rzek.
 
Każdy kto chciałby wziąć udział w zawodach może uczynić to w dniu imprezy. Zapisy przyjmowane są od 7.00 do 8.00 na parkingu leśnym w Ząbrowie. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook