Piłkarska Kotwica Kołobrzeg kolejny raz straciła punkty. Tym razem w ramach 27 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi przegrała na wyjeździe z Błękitnymi Stargard 0:2. Biało-niebiescy rozpoczęli mecz od zdecydowanych ataków. Jednak mimo tworzenia okazji do zdobycia bramki razili brakiem skuteczności. Zupełnie inaczej było w przypadku Błękitnych, którzy  byli bardzo skuteczni. Najpierw w 24 minucie do kołobrzeskiej bramki trafił Wojciech Fadecki, a 12 minut później jego wyczyn skopiował Grzegorz Szymusik. Wydarzenia na boisku podcięły skrzydła naszej drużynie, która jednak do końca meczu starała się odwrócić losy spotkania. Niestety przez całe 90 minut nie udało się biało-niebieskim stworzyć ani jednej 100-procentowej sytuacji bramkowej.  Po 27 kolejkach nasza drużyna wciąż znajduje się w strefie spadkowej. Na domiar złego strata do miejsca gwarantującego utrzymanie się na 2-ligowym poziomie wzrosła do 5-ciu punktów. Zważywszy, że do końca ligi pozostało tylko 7 kolejek trzeba powiedzieć, że spadek do 3 ligi jest coraz bardziej realny. Szansa na poprawienie dorobku punktowego nadarzy się już w najbliższą sobotę kiedy to na własnym boisku podejmować będziemy Olimpię Zambrów.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn