Tym razem w Gorzowie Wielkopolskim przeprowadzono kolejną edycję Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego szkół gimnazjalnych w pływaniu.
W zawodach wzięli udział: Gabriela Ławrynowicz, Mei Lin Wang, Kacper Kolańczyk i Arkadiusz Góral.  Wszyscy nasi pływacy uzyskali życiowe wyniki, a Kacper, Gabrysia i Mei uplasowali się w pierwszych trójkach swoich konkurencji zbierając punkty do edycji finałowej Gabriela Ławrynowicz była druga na dystansie 50 metrów stylem klasycznym. Kacper Kolańczyk drugie miejsce wywalczył na dystansie 100 metrów stylem motylkowym i trzecie miejsce na dystansie 200 metrów stylem dowolnym.  Mei przypłynęła druga na dystansie 200m stylem dowolnym. Suma punktów z czterech edycji zawodów da odpowiedź na jakich pozycjach zakończyli rywalizację kołobrzescy pływacy. Edycja finałowa już w czerwcu.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn