Coraz jaśniejsza staje się sytuacja kadrowa piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg. Po spadku do 3 ligi od zespołu odeszła część zawodników, inni pozostali, pojawiły się też nowe twarze.
Kotwicę opuścili: Piotr Giel, który podpisał już kontrakt z 2-ligowym GKS Bełchatów. Odeszli też: Piotr Azikiewicz, Robert Błąkała,Błażej Chouwer, Mateusz Janeczko, Mateusz Kokosiński, Arkadiusz Lewiński, Krystian Sanocki, Eryk Sobków, Karol Szymański, Aleksandr Nowik, Oskar Paprzycki. W klubie zostaną na pewno Tomasz Rydzak, Tomasz Prejs, Sebastian Bartlewski, Wiktor Witt, Mateusz Jagieło i Michał Michurski. Z pozostałymi zawodnikami zarząd klubu prowadzi rozmowy. Bliscy pozostania w Kotwicy są Łukasz Kacprzycki, Mateusz Świechowski, Korneliusz Sochań i Bartosz Biel. Niemal na pewno trenerem będzie Daniel Kokosiński, który w poprzednich sezonach pełnił funkcję asystenta trenera. Jak poinformował prezes Kotwicy Artur Tłoczek kompletowany jest 18-osobowy skład, który uzupełniony będzie 6-ma juniorami z Akademii Piłkarskiej i Futbolowego Centrum Szkolenia Młodzieży.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook