Piłkarska Kotwica prawdopodobnie od przyszłego sezonu zagra w V lidze, zaplanowany na 15 lipca mecz o Puchar Polski z I-ligowym GKS Tychy nie odbędzie się, a piłkarze mający dziś podpisać kontrakty z Kotwicą na przyszły sezon muszą szukać nowych klubów.
Takie informacje po spotkaniu z Prezydentem Kołobrzegu Januszem Gromkiem przekazał prezes klubu Artur Tłoczek i dodał, że żeby klub mógł wystartować w 3 lidze potrzebne jest natychmiastowe dofinansowanie w wysokości 250 tysięcy złotych. Na przekazanie tych pieniędzy prezydent nie da zgody. Janusz Gromek podkreślił, że jeśli chodzi o sport to w trudnej sytuacji są też I-ligowi koszykarze, którzy także oczekują finansowego wsparcia, a budżet nie jest przecież z gumy. Wkrótce do tematu wrócimy.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook