Na plaży Milenium rozgrywany był Półfinał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej  kadetek. W zawodach uczestniczyło 16 par z województw dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego oraz zachodniopomorskiego.
Stawką rywalizacji był awans do Finału Mistrzostw Polski w tej kategorii, który zarezerwowany był dla czterech najlepszych par wyłonionych z dwudniowej rywalizacji. Ostatecznie zwycięstwo po zaciętym meczu  i najlepsze rozstawienie na turniej finałowy wywalczyła para reprezentująca barwy UKS Szamotulanin Szamotuły – Patrycja Jundzill oraz Julia Gierczyńska reprezentująca Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Spale. Półfinał Mistrzostw Polski był podsumowaniem cyklu 4 imprez, które rozgrywane były na plaży Millenium czyli I turnieju Grand Prix Kołobrzegu, Półfinału Mistrzostw Polski Juniorów oraz Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Bałtyku. Obok Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn