Już dziś w środę piłkarska 3-ligowa Kotwica Kołobrzeg zagra kolejny mecz ligowy. W ramach 3 kolejki ligowych rozgrywek  podejmować będzie Górnika Konin.
Przypomnijmy, że biało-niebiescy w 1 kolejce ponieśli porażkę 1:2 z Elaną Toruń, a w minioną sobotę wygrali z Energetykiem Gryfino 1:0. Zgromadzone 3 punkty sytuują naszą drużyną na 11 miejscu w ligowej tabeli. Jeśli chodzi o Górnika Konin to mecz pierwszej kolejki zespół przegrał z KP Starogard Gdański 0:1, a w 2 kolejce zremisował z Unią Solec Kujawski 0:0. Po 2 kolejkach z dorobkiem 1 punktu drużyna z Konina zajmuje 13 miejsce w tabeli. Zarówno trenerzy jak też piłkarze są nastawieni na zdobycie trzech punktów. Tym bardziej, że biało-niebiescy są bardzo podbudowani sobotnim zwycięstwem w Gryfinie, ale przede wszystkim bardzo dobrą ambitna postawą na boisku. Mecz Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin odbędzie na stadionie miejskim o 19.00.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook