W meczu inaugurującym piątą kolejkę rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi piłkarska Kotwica Kołobrzeg pokonała na własnym stadionie drużynę Centry Ostrów Wielkopolski 3:0.
Spotkanie rozpoczęło się od ataków biało-niebieskich. Nasz zespół od początku dominował na boisku i stwarzał groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. Przewaga miejscowych udokumentowana została golem w 28 minucie. Wtedy to Łukasz Kacprzycki przedarł się lewą stroną boiska i dograł piłkę w pole karne do Mateusza Świechowskiego, który zachował w tej sytuacji zimną krew i bardzo pewnym uderzeniem tuż przy słupku pokonał golkipera gości. Po zdobytej bramce nasza drużyna oddała inicjatywę przyjezdnym. Jednak do przerwy wynik się nie zmienił. Po 5 minutach od rozpoczęcia drugiej połowy prowadziliśmy już 2:0. Tym razem rolę się odwróciły, asystował Świechowski a bramkę strzelił Kacprzycki. Przewaga Kotwicy rosła z każdą minutą a kibice zgromadzeni na trybunach mogli oglądać szybkie i składne akcje kołobrzeskiej drużyny. W 80 minucie meczu na boisku pojawił się debiutant w naszej drużynie, 15-letni kołobrzeżanin Szymon Cybulski. Ponad dziesięć minut szans, które otrzymał pokazało jak wielki potencjał drzemie w tym młodym zawodniku. Jego kąśliwe uderzenie z przed pola karnego z trudem obronił bramkarz golkiper gości, a następnie miał bardzo duży udział przy bramce na 3:0, którą strzelił Mateusz Czapłygin już w doliczonym czasie gry.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn