Siatkówka w naszym mieście jest coraz bardziej popularna. Propozycje dla dzieci i młodzieży są różne. Jedną z nich jest Akademia Mini Piłki Siatkowej, gdzie swoje pierwsze kroki w siatkówce stawiają dziewczynki i chłopcy urodzoneni w latach 2011-2006.
Ważne jest to, że nie jest tu prowadzona selekcja. Wszyscy chętni do gry  akademii uczestniczą w zajęciach bez względu na poziom swoich umiejętności siatkarskich. Treningi odbywają się na sali Łuczniczka i skierowane są dla chłopców i dziewczynek już od 6 roku życia, którzy chcą nauczyć się i doskonalić swoje umiejętności siatkarskie. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. W zależności od grupy wiekowej trwają one od 45 do 60 minut. Szkółkę prowadzi trener Agnieszka Ciechanowicz. Więcej informacji na temat Akademii Mini Piłki Siatkowej można uzyskać na stronie www.minipilkasiatkowa.pl.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn