Już w najbliższą sobotę inauguracja nowego sezonu 2017/2018 w I lidze koszykówki mężczyzn. Energa Kotwica Kołobrzeg w hali Milenium podejmować będzie Biofarm Basket Poznań. Są jednak spore problemy.
Przygotowania do sezonu trwają już od dłuższego czasu i są bardzo intensywne. Drużyna jest niemal skompletowana i wydawałoby się, że nic tylko czekać na dobre występy naszej drużyny. Niestety już na starcie zespół prowadzony przez Pawła Blechacza jest poważnie osłabiony. Groźnej kontuzji doznał podstawowy rozgrywający Dawid Mieczkowski. W meczu z AZS Koszalin uszkodzone zostało więzadło krzyżowe co wyeliminowało zawodnika do końca sezonu. Na tym nie koniec, bo kontuzji stawu skokowego nabawił się inny podstawowy gracz Kotwicy Patryk Przyborowski, a zaraz po nim staw skokowy skręcił nasz nowy nabytek Paweł Bodych. Trener Paweł Blechacz ma teraz o czym myśleć przed pierwszym meczem, ale znając kunszt naszego szkoleniowca bądźmy dobrej myśli. Mecz Energa Kotwica Kołobrzeg – Biofarm Basket Poznań rozegrany będzie 23 września o 18.00 w hali Milenium. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook