Bardzo intensywnie pracuje młodzież z szkółki kolarskiej Kołobrzeskiego Towarzystwa Cyklistów. Grupa prowadzona przez trenera Igora Muravieva trenuje kolarstwo na rowerach szosowych i MTB zaledwie od kwietnia, a już ma się czym pochwailić.
Niedawno startowali z sukcesami w Finale Pucharu Polski oraz w ogólnopolskich zawodach w kolarstwie szosowym w Żninie. Teraz kolarze z grupy średnio-zaawansowanej ścigali się w podczas Rowerowych Dni Szczecina. W zawodach brało udział 480 dzieci z całego województwa i także tym razem nasi zawodnicy stawali na podium. Najbliższy weekend również będzie bardzo intensywny. W piątek w Płotach odbędą się Międzywojewodzkie Mistrzostwa Młodzików w Kolarstwie Szosowym, w sobotę w Markowicach Mistrzostwa Szkółek Kolarskich Województwa Zachodniopomorskiego, a w niedzielę Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w kolarstwie szosowym.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn