Piłkarska Kotwica Kołobrzeg ma kolejny pomysł zdobywania pieniędzy na cele statutowe. Klub przygotował 15 skarbonek, które zostaną rozstawione na terenie miasta. Ale klubowi nie chodzi tylko o pieniądze.
Dotychczasowe decyzje podjęte przez nowy zarząd miały na celu szybkie pozyskanie środków na bieżącą działalność klubu. Pozwoliły one na zatrzymanie zadłużania a następnie spłatę części zobowiązań wobec wierzycieli. Kolejnym pomysłem jest zbiórka pieniędzy na cele statutowe. Klub przygotował 15 skarbonek (docelowo ma być ich 50), które zostaną rozstawione w punktach handlowych na terenie miasta. „Złotóweczka dla Kotwicy”, bo takie hasło będzie nosiła akcja, da możliwość wsparcia lokalnego zespołu wszystkim, którym losy Kotwicy nie są obojętne. Zbiórka ma również na celu bardzo ważny przekaz. Poznamy odpowiedź, czy kołobrzeżanie akceptują działania nowego zarządu i chcą oglądać w Kołobrzegu piłkę nożną na dobrym poziomie. Prezes Kotwicy Artur Tłoczek zaznacza, że podjęte kroki nie są pomysłem na prowadzenie klubu a jedynie środkami doraźnymi, które pozwolą utrzymać klub na powierzchni. Przez ostatni okres zarząd podpisał kilkanaście umów sponsorskich z kołobrzeskimi przedsiębiorcami. Prowadzone są rozmowy z kolejnymi przedsiębiocami, którzy widzą w Kotwicy dobrego partnera do współpracy.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook