Siatkarze UKS OPP Powiat Kołobrzeski rozpoczęli rozgrywki w 2 lidze. Niestety występ naszej drużyny nie był imponujący bo zakończył się przegraną z GKS Stoczniowiec Gdańsk 0:3 (18:25, 15:25, 24:26).
W pierwszej odsłonie mecz był wyrównany, ale tylko do stanu 10:10. Potem pojawiły się w naszej drużynie poważne problemy z odbiorem. Nasi zawodnicy nie potrafili znaleźć sposobu na niezwykle skutecznego gracza A. Sobstyla, który w pierwszej kwarcie zanotował 6 asów serwisowych. W efekcje przegraliśmy tę część meczu 18: 25. Kolejnymi 7 asami gracz popisał się w drugim secie, którego przegraliśmy już zdecydowanie 15:25. Dopiero trzecia odsłona mogła przynieść sympatykom naszej drużyny odrobinę satysfakcji. Mimo wyrównanej walki i tak ją przegraliśmy 24:26, a cały mecz 0:3. Najbliższy mecz ligowy UKS OPP Powiat Kołobrzeski zagra na własnym terenie. W sobotę 14 października podejmować będzie SPS Dragon Dobre.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook