II ligowy UKS OPP Powiat Kołobrzeski w ramach trzeciej kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi pokonał na własnym terenie SPS Dagon Dobre 3:1 (25:15, 24:26, 25:13, 25:18).
Kołobrzeżanie przystąpili do spotkania bardzo skoncentrowani. Pierwsze piłki to gra punkt za punkt W miarę upływu czasu UKS OPP narzucał swój styl gry. Dobra zagrywka i szczelny blok przyniosły oczekiwany wynik i zwycięstwo w pierwszym secie 25:15. W drugiej odsłonie gospodarze zwiększyli ryzyko w polu zagrywki, ale niestety popełnili 6 błędów serwisowych, do tego doszło kilka błędów w ataku i set padł łupem gości 24:26. Kolejne partie to powrót do lżejszej dokładnej zagrywki, dobrej pracy bloku i skutecznych kontrataków co przyniosło wygraną w partii trzeciej 25:13 i czwartej 25:18. W najbliższą sobotę UKS OPP Powiat Kołobrzeski podejmować będzie LUKS Wilki Wilczyn.