Koszykarska Energa Kotwica Kołobrzeg w ramach 5 kolejki rozgrywek o mistrzostwo 1 ligi przegrała w hali Milenium z Basketem Pruszków 67:80 (23;21, 17:23, 16:18, 9:20).
Po dwóch przegranych z rzędu kołobrzeżanie wyszli na parkiet bardzo zmotywowani, aby tę złą passę przerwać, tym bardziej, że graliśmy przed własną publicznością i szansa na rehabilitację była duża. Nasz rywal to ligowy przeciętniak więc wydawało się, że poziom naszych umiejętności zdecydowanie wystarczał. W pierwszej kwarcie wydawało się, że mecz będzie przebiegał po myśli Kotwicy. Kwartę kołobrzeżanie wygrali dwoma punktami, ale już w następnych było gorzej. Kwartę drugą przegraliśmy 5 punktami, trzecią dwoma, a czwartą 11-ma.
W tym meczu najwięcej punktów zdobył Paweł Dzierżak – 16, Daniel Grujic, Patry Przyborowski i Dawid Neumann po 10. Po tym spotkani Kotwica spadła z piątego na siódme miejsce w ligowej tabeli. Następny mecz zagramy na wyjeździe. W sobotę 21 października zmierzymy się z AZS Politechnika Kraków.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook