W trzynastej kolejce spotkań trzeciej ligi piłkarska Kotwica Kołobrzeg zagra na wyjeździe. Naszym rywalem będzie Polonia Środa Wielkopolska.
Nasz przeciwnik to sąsiad biało-niebieskich w ligowej tabeli. Kołobrzeżanie są o jedno oczko niżej i tracą dwa punkty do naszego sobotniego rywala. Drużyna Polonii na własnym stadionie grała dotychczas sześciokrotnie, odnosząc trzy zwycięstwa oraz trzy razy remisując. Najlepszym strzelcem ekipy z Wielkopolski jest Krzysztof Bartoszak zdobywca 8 bramek. Godnym uwagi jest również fakt, że barwy zespołu ze Środy Wielkopolskiej reprezentuje były bramkarz Kotwicy Karol Szymański. Nasza drużyna jedzie na to spotkanie w najsilniejszym składzie. Jedyny problem trenera Karola Szwedy to nadmiar bogactwa. Ostatni mecz na ławce zaczynali między innymi Michał Danilczyk oraz Łukasz Kacprzycki, którzy po wejściu na boisko wnieśli wiele jakości do gry zespołu. To w jakim zestawieniu wyjdziemy na mecz z Polonią okaże się w sobotę. Najważniejsze żeby drużyna pokazała charakter i powalczyła o punkty na bardzo trudnym terenie.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook