Energa Kotwica Kołobrzeg po sobotniej wygranej ze Śląskiem Wrocław sprawiła kolejną niespodziankę. Tym razem nasi  koszykarze pokonali w hali Milenium drużynę Astorii Bydgoszcz 83:80 (11:12, 26:22, 17:16, 29:30).
Mecz był bardzo wyrównany i emocjonujący trzymający w napięciu do ostatniej syreny. Kluczem do sukcesu okazała się gra zespołowa. Bardzo dobrze zagrał Paweł Dzierżak, który skutecznie rozdzielał piłki. Zanotował 8 asyst. Wszyscy kołobrzeżanie którzy wystąpili w tym meczu zdobywali punkty, a najwięcej – Patryk Przyborowski i Dawid Naumann po 14, Daniel Grujic – 13, Paweł Bodych – 11 i Paweł Pawłowski – 10. Po 8 kolejka Kotwica awansowała na 9 miejsce w ligowej tabeli. Następny mecz zagramy w sobotę na wyjeździe. Naszym rywalem będzie Polfarmex Kutno.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook