Siatkarze UKS OPP Powiat Kołobrzeski mają za sobą kolejny mecz ligowy. Po bardzo emocjonującym meczu pokonali na własnym parkiecie SMS Police 3:2 (25:19, 25:23, 19:25, 25:27, 15:12).
Mecz miał dwa oblicza: pierwsze dwa sety nasi siatkarze wygrali dość pewnie. Trzecia odsłona należała już całkowicie do młodzieży z Polic. Podobnie wyglądała większa część czwartego seta. Tam kołobrzeżanie przebudzili się w ostatnie fazie seta ale mimo, że mieli dwie pilki meczowe set zakończył się wygraną SKS-u Police. Początek decydującego seta zaczął się dla nas fatalnie bo od prowadzenia 5:0 dla Polic, na szczęście UKS OPP potrafił się w ostatniej chwili zmobilizować i wygrać tę partię i ostatecznie cały mecz 3:2.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook