W ramach „serialu strzeleckiego „ w dniu 6.12.17 odbyła się ostatnia runda w strzelaniu z broni pneumatycznej w siedzibie klubu na strzelnicy przy hali Milenium. W przeciągu całego roku odbyło się 6 takich zawodów.
Strzelano z pistoletu jak również z karabinu pneumatycznego zgodnie z zasadami określonymi w Polskim Związku Strzeleckim.  Zawodnicy zbierali punkty według zajmowanych miejsc . Po wszystkich 6 spotkaniach punkty dodano i wyłoniono sześciu najlepszych w danej konkurencji .  Czołowi  zawodnicy wieczorem rozegrali finał. Polegał on na tym że zawodnicy po oddaniu 1 strzału mieli sprawdzany wynik przez maszynę liczącą z dokładnością do 0,1 punktu. Po każdym strzale odpadał zawodnik z najsłabszym wynikiem aż do wyłonienia zwycięzcy.
Oto najlepsi zawodnicy po rocznych zmaganiach.
            PISTOLET-FINAŁ
1. Krzysztof Łupina
2. Henryk Stranc
3. Andrzej Borkowski
4. Krzysztof Bonczek *
5. Gabriela Antos
6. Piotr Wolman
*Do najlepszych zakwalifikował się Konrad Drobek ,ale nie mógł wystąpić w finale , zastąpił go zawodnik sklasyfikowany na 7 miejscu K.Bonczek.
KARABIN-FINAŁ
1. Henryk Stranc
2. Patrycja Rakieć
3. Krzysztof Łupina*
4. Jacek Niewęgłowski
5. Weronika Rakieć*
6. Martinella Olszewska*
*W najlepszej szóstce do finału zakwalifikowali się Anita Danilewicz , Jacek Gwiazdowski ,Władysław  Kasprzyński jednak podczas ich nieobecności miejsca ich zastąpili zawodnicy z niższych miejsc.
Następny serial strzelecki o wyłonienie mistrza pneumatyka 2018 zaczyna się już  w styczniu.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook